תמונה אחת שווה אלף מילים אך שירותי צילום מקצועיים אפשר למצוא גם במחירים שפויים, צלמים מבצעים עבודות צילום תוך שימוש בציוד צילום איכותי ויוקרתי, מצלמות רפלקס מפיקות תמונות טובות יותר בהשוואה למצלמות דיגיטליות ביתיות רגילות. לכל עבודת צילום מתאימים הצלמים את הציוד והתנאים המתאימים, עבודות צילום הריון נהוג לבצע בעזרת מצלמות רפלקס, סטודיו מאובזר ואווירה נינוחה ונעימה.


צילום הריון מתעד תקופת מאושרת ומלאה בציפיות בעבור כל בני המשפחה, את הצילומים נהוג לקיים במהלך החודש השביעי להריון. אל הסטודיו מגיעה האישה הנרגשת יחד עם בן זוכה וילדי המשפחה, התמונות חושפות נשיות, יופי, חום אימהי והתרגשות. אלבומי ההיריון משמשים כמזכרת קסומה לכל המשפחה ומתנה מיוחדת לרך הנולד.

לרגעים קסומים של פעם בחיים אין תחליף, חוגגים שבחרו בצלמים מקצועיים וקיבלו תמונות מקסימות ומרגשות קבלו תמורה מלאה לכספם. השאירו פרטים ונשמח לספק גם לכם צלמים מקצועיים לכל אירוע ועבודת צילום.  

צילומים לחתונה או אירוע גיל מצוות כוללים ברוב המקרים גם צילומי חוץ, צלמים בצפון נוהגים לבצע את הצילומים בנמל עכו, הר הכרמל, הגנים הבאיים ושאר נקודות תצפית ופינות חמד ברחבי העיר. בקשות מיוחדות של צילומי חוץ במגרש הכדורגל של מכבי חיפה או גן בחיות אפשר יהיה לתאם מראש. השאירו פרטי התקשרות ונשמח לצלם ולתעד בעבורכם אירועים ורגעים בלתי נשכחים.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן